środa, 31 sierpnia 2016

Pomoc dla Barbary


Od 2011 roku walczę ze stwardnieniem rozsianym. 
Zwracam się z prośbą do rodziny, znajomych i wszystkich innych osób o przekazanie 1% podatku na walkę  z nieuleczalną chorobą. Liczy się każda złotówka. 
SM pojawia się nagle, dochodzi wtedy do uszkodzenia materiału ochronnego czyli mieliny wokół nerwów w centralnym układzie nerwowym. Osoba chora wykazuje wtedy różne objawy chorobowe: począwszy od osłabienia, poprzez zaburzenia ruchowe, aż do drętwienia i bezwładu kończyn. Mogą wystąpić zaburzenia mowy i widzenia. Choroba rozwija się powoli, u niektórych pacjentów może przebiegać z okresami remisji i nawrotów, prowadząc ostatecznie do inwalidztwa, a nawet śmierci. Po odstawieniu leku bardzo często następuje nawrót choroby. Dzięki FUNDACJI DOBRO POWRACA mogę gromadzić środki na subkoncie, które przeznaczone są na dalsze leczenie. Roczne koszty leczenia są bardzo wysokie: leki, zabiegi rehabilitacyjne, etc. 


DAROWIZNA:
Dane do przelewu kwoty darowizny:
Konto bankowe:
BRE Bank SA Oddział Korporacyjny Wrocław
95 1140 1140 0000 2133 5400 1001
Odbiorca: Dobro Powraca - fundacja na rzecz chorych na stwardnienie rozsiane
Opis przelewu: Barbara Migoń

PRZEKAZANIE 1% PODATKU:

Przekazanie 1% podatku nic nas nie kosztuje.

Wystarczy podczas wypełniania rocznego zeznania podatkowego PIT wypełnić odpowiednio pola w rubryce Wniosek o przekazanie 1% podatku należnego na rzecz organizacji pożytku publicznego (OPP). Rubryka znajduje się na ostatniej stronie zeznania podatkowego. Należy podać następujące informacje:
Numer KRS: 0000338878
Wnioskowana kwota: kwotę należnego podatku dzielimy przez sto a następnie zaokrąglamy do pełnych dziesiątek groszy w dół.
 Jeśli wpiszemy kwotę bez zaokrąglenia nie zostanie ona przekazana organizacji pożytku publicznego.
Informacje uzupełniające: Leczenie Barbary Migoń.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz